Please use this identifier to cite or link to this item: http://libs.mfknukim.mk.ua/jspui/handle/123456789/30
Title: Міжнародна торгівля послугами
Other Titles: навчально–методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни
Authors: Кіщак, І. Т.
Огієнко, А. В.
Огієнко, М. М.
Назарова, Л. В.
Слюсаренко, А. В.
Keywords: міжнародна торгівля
торгівля послугами
туристичні послуги
менеджмент
Issue Date: Sep-2017
Publisher: Миколаїв : Іліон
Citation: Міжнародна торгівля послугами: навчально–методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / І.Т. Кіщак, А.В. Огієнко, М.М. Огієнко [та ін.] ; за заг. ред. І.Т. Кіщака, А.В. Огієнко. – Миколаїв : Іліон, 2017. – 340 с.
Description: Матеріали посібника спрямовані на організацію самостійної роботи студентів щодо опанування професійних компететнцій з міжнародної торгівлі послугами. Кожна тема містить методичні матеріали, питання і практичні завдання, приклади. У додатках наведені статистичні дані для здійснення розрахунків та аналізу показників міжнародної торгівлі послугами, довідкова інформація, приклади вирішення практичних завдань. Для студентів і магістрантів спеціальності «Менеджмент» та інших економічних спеціальностей, а також буде корисним, викладачам, аспірантам та практикам у сфері міжнародної торгівлі послугами.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/30
ISBN: 978-617-534-238-7
Appears in Collections:Готельно-ресторанний та туристичний бізнес

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Міжнародна торгівля послугами_Огієнко М.М..pdfМіжнародна торгівля послугами: навчально–методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / І.Т. Кіщак, А.В. Огієнко, М.М. Огієнко та ін.; за заг. ред. І.Т. Кіщака, А.В. Огієнко. – Миколаїв : Іліон, 2017. – 340 с.5,9 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.